Zjistěte, jaký je váš genetický potenciál a co...
Zjistěte, jaký je váš genetický potenciál a co...
Zjistěte, jaký je váš genetický potenciál a co...
Zjistěte, jaký je váš genetický potenciál a co...
Zjistěte, jaký je váš genetický potenciál a co můžete ve svém životě změnit. Genetická analýza pro lepší zdraví
Zjistěte, jaký je váš genetický potenciál a co můžete ve svém životě změnit. Genetická analýza pro lepší zdraví
Zjistěte, jaký je váš genetický potenciál a co můžete ve svém životě změnit. Genetická analýza pro lepší zdraví
Zjistěte, jaký je váš genetický potenciál a co můžete ve svém životě změnit. Genetická analýza pro lepší zdraví

Zjistěte, jaký je váš genetický potenciál a co můžete ve svém životě změnit. Genetická analýza pro lepší zdraví

10100
Skladem
7 940,00 Kč
S DPH

 

Pro lepší zdraví

Díky této analýze zjistíte, jaká zdravotní rizika u vás mohou být zvýšená a co dělat, abyste je snížili. Dozvíte se, zda vám hrozí zvýšené riziko diabetu II. typuvysokého krevního tlakuonemocnění srdce, kloubů a zda máte vyšší sklony ke vzniku chronického zánětu. Kromě jednotlivých rizik vám prozradíme, kolik hodin týdně byste měli věnovat pohybové aktivitěabyste některá rizika případně snížili a rovněž zjistíte, jaká je vaše citlivost na inzulin.

Zjistěte, jaký je váš genetický potenciál a co můžete ve svém životě změnit ZDE.

 

Při objednávce genetické analýzy použijte náš partnerský promo kód "ALGM300" a získáte slevu 300,- Kč na vaši objednávku. 

 

 

Odkaz pro objednávku genetické analýzy - ZDE

Při zakoupení tohoto balíčku si můžete vybrat libovolnou analýzu genetických předpokladů, které vám následně odemkneme. Analýzou získáte doživotní přístup do portálu, kde si můžete zakoupit další výsledky genetických předpokladů pouze za 300 Kč.

Jak to funguje, když si objednám balíček domů?

  • Objednáte si balíček genetické analýzy
  • Domů vám přijde odběrová sada a v mailu obdržíte návod k odběru
  • Odeberete si pár kapek krve Vzorek nám ve zpětné obálce zašlete zpět
  • Do 10 dnů obdržíte výsledky analýzy genetických předpokladů
  • Máte možnost odemknout si levněji výsledky dalších předpokladů
  • Nové výsledky genetických předpokladů obdržíte obratem po zaplacení

Balíček BASIC je skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí více porozumět vlastnímu tělu, ale příliš neutrácet. Zakoupením tohoto balíčku se vám otevře výběr analýzy jednoho genetického předpokladu na základě vašich preferencí. Genetická předpoklad, který si během nákupního procesu vyberete, vám zajistí celoživotní přístup na náš portál, kde si můžete zakoupit další výsledky genetických předpokladů pouze za 300 Kč.

Balíček PREMIUM nabízí pět výsledků analýzy vámi vybraných genetických předpokladů.

Balíček PREMIUM PLUS je jasnou volbou profesionálů. Tento balíček zahrnuje výběr 10 genetických předpokladů, díky kterým získáte velmi podrobný přehled o vašem těle a mnohem snáze přizpůsobíte svůj životní styl i stravu.

Analyzované genetické předpoklady:

 

Genetické předpoklady spojené s výživou:

Reakce na bílkoviny (kód N01)

Bílkoviny jsou jednou ze tří základních živin a v těle jsou nezbytné pro celou řadu funkcí. Tvoří svaly, hormony, enzymy, ale také protilátky. Při nedostatečném příjmu energie v podobě ostatních živin mohou sloužit jako záložní zdroj energie. Odemčením tohoto předpokladu zjistíte, jaké množství bílkovin je pro vás nejlepší z hlediska optimální funkce těla.

Reakce na sacharidy (kód N02)

Sacharidy jsou jedním z hlavních zdrojů energie a v poslední době bývají démonizovanou živinou. Do popředí se tak dostávají diety, které omezují jejich příjem. Tento způsob stravování může být pro někoho opravdu výhodnější, pokud je provedený s rozumem. Díky naší analýze dokážeme určit, jaké množství sacharidů je pro vás ideální a zda je nutné jejich příjem snížit.

Reakce na mononenasycené tuky (kód N03)

Mononenasycené tuky, které najdeme např. v olivovém oleji a avokádu, se řadí mezi tzv. neesenciální živiny. Naše tělo si je tedy dokáže vytvořit. Mají řadu pozitivních vlivů na naše zdraví a je důležité zařazovat je do jídelníčku v dostatečném množství. Tento předpoklad vám pomůže nastavit jejich optimální příjem.

Reakce na polynenasycené tuky (kód N04)

Mezi polynenasycené tuky řadíme známé omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, vyskytující se např. v rybách a ořeších. V těle působí protizánětlivě a jsou nezbytné pro funkci nervové soustavy a buněčných membrán. Jejich syntéza v těle neprobíhá, jsou pro nás tedy esenciální a je nutné dbát na jejich dostatečný příjem ve stravě. Odemčením zjistíte, jak nastavit příjem těchto tuků.

Reakce na nasycené tuky (kód N05)

Nasycené tuky byly společně s cholesterolem dlouhou dobu označovány za hlavního viníka kardiovaskulárních onemocnění a obezity. Dnes už víme, že nelze určit jedinou příčinu v podobě živiny v našem jídelníčku. Odemčením tohoto předpokladu zjistíte, zda pro vás nasycené tuky mohou představovat riziko a v jaké míře je začlenit do jídelníčku.

Reakce na středomořskou stravu (kód N06)

Středomořská strava je považována za jeden z nejzdravějších způsobů stravování. Hojně se konzumují potraviny bohaté na vlákninu jako ovoce a zelenina. Nechybí v ní kvalitní zdroje tuků, bílkovin a ani sklenička vína. Tento předpoklad vám odhalí, zda má tento způsob stravování významnější účinek na vaši tělesnou hmotnost, zdraví srdce, nebo i hladinu cholesterolu a citlivost na inzulín.

Riziko nadváhy (kód N07)

Narůstající výskyt nadváhy a obezity donutil vědce hledat i jejich genetické příčiny. Dnes již lépe rozumíme souvislosti mezi nadváhou, obezitou a některými geny. Vaše riziko nadváhy můžete zjistit odemčením tohoto předpokladu. Součástí výsledků jsou osobní doporučení pro snížení rizika nadváhy.

Bažení po jídle (kód N08)

Přepadá i vás někdy neodolatelná chuť na jídlo? Dokonce i toto nutkání je spojeno s vašimi geny. Záleží právě na nich, zda bažíte po jídle častěji, než ostatní. Časté bažení po jídle je rizikovým faktorem pro vaše zdraví a kondici. Odemčením můžete zjistit, zda máte tyto rizikové předpoklady a jak je kompenzovat.

Dopad dietních chyb (kód N09)

Máte i vy někdy období, kdy si dopřáváte více než obvykle? Je známo, že dietní chyby mají na každého člověka rozdílný dopad. Jak se dietní chyby projeví na vaší postavě, je podmíněno i vašimi geny. Jestli vás zajímá, jakým způsobem se dietní chyby projeví u vás, odemkněte si tento předpoklad. Navíc vám poradíme jakým způsobem se těmto chybám vyvarovat.

Spalování tuku (kód N10)

Chcete zhubnout a dlouhodobě si váhu udržet? Potom je vhodné nalézt individuální způsob jak se zbavit tuku a vyhnout se univerzálním návodům na hubnutí. Všeobecné návody totiž nezohledňují vaše osobní výživové potřeby. Díky tomuto předpokladu se dozvíte, jak efektivně se vaše tělo zbavuje tuku.

 

Genetické předpoklady spojené se zdravím:

Diabetes II. typu (kód H01)

Věděli jste, že jeden z deseti dospělých Čechů trpí cukrovkou II. typu? Diabetes má v mnoha ohledech nepříznivý dopad na život, ale dá se mu předejít životním stylem. Na jeho vzniku se podílí životní styl, genetika a vlivy prostředí. Zjistěte, jaký vliv mají vaše geny na rozvoj tohoto onemocnění a jak jej kompenzovat.

Vysoký krevní tlak (kód H02)

Ačkoliv je krevní tlak nezbytný, aby naše krev mohla proudit tělem, jeho vysoké hodnoty žádoucí nejsou. Hodnotu krevního tlaku můžete významně ovlivnit životním stylem. Jsou však i lidé, u kterých je vysoký krevní tlak podmíněn geny. Zjistěte, zda vaše genetika představuje riziko pro rozvoj vysokého krevního tlaku a jak jej kompenzovat.

Onemocnění srdce (kód H03)

Onemocnění srdce se řadí mezi nejčastější příčiny úmrtí. Onemocnění srdce a cév jsou často dávána do souvislosti s nedostatkem pohybu. Ne zcela právem jsou za viníky považovány také nasycené tuky. Dnes už víme, že je zde mnoho dalších potenciálních příčin, včetně genetiky. Její vliv u vás zjistíte odemčením tohoto předpokladu.

Citlivost na inzulín (kód H04)

Hormon inzulín zodpovídá za vstup glukózy do buněk, čímž reguluje množství dostupné energie. Nadměrná konzumace jídla způsobuje jeho vyšší produkci. To vede k nižší citlivosti buněk na tento hormon. Odtud je to už jen krůček ke vzniku diabetu II. typu a metabolického syndromu. Genetika může proces zrychlit nebo zpomalit. Odemčením tohoto předpokladu zjistíte, jak jste na tom vy a co s tím případně dělat.

Adiponektin (kód H05)

Adiponektin je hormon regulující řadu metabolických procesů. Ovlivňuje spalování tuků, má protizánětlivé účinky a jeho nižší hladiny souvisí s vyšším množstvím tělesného tuku. Naopak vyšší hladiny se pojí s lepším zdravím srdce a jater. Pokud máte předpoklad k jeho nižší hladině, měli byste se ji snažit zvyšovat. Zda je to váš případ a jak s tím naložit, zjistíte zde.

Metabolický syndrom (kód H06)

Metabolický syndrom je termín související s vyšším množstvím viscerálního tuku (tuk v oblasti orgánů) a zhoršeným zdravotním stavem. Dochází při něm ke snížení citlivosti na inzulín, vysokému krevnímu tlaku a onemocnění srdce a cév. Zjistěte, jaký vliv má vaše genetika na rozvoj tohoto syndromu a jak jej kompenzovat.

Osteoartritida (kód H07)

Osteoartritida je onemocnění, při kterém dochází k deformaci kloubu nebo až k jeho rozpadu. Osteoartritida se projevuje bolestí, což vás omezí při sportu i v běžném životě. Významnou roli zde hrají také geny. Odemknutím tohoto předpokladu můžete zjistit, zda je u vás zvýšené riziko osteoartritidy a co s tím.

Sklon ke vzniku zánětu (kód H08)

Zánět je přirozená reakce organismu na poškození či průnik škodlivých látek do těla. Dochází k němu i po tréninku. Problémem jsou záněty chronické, které mohou vést k rozvoji závažných onemocnění. Někteří jedinci mají předpoklady k rozvoji chronických zánětů a měli by tomu přizpůsobit životní styl. Zjistěte, jak jste na tom vy.

Potřeba pohybu (kód H09)

Pohyb je nezbytnou součástí života. Navzdory tomu se lidé v současné době hýbou čím dál tím méně. Málo pohybu v kombinaci s nadměrnou konzumací potravin vede ke vzniku nadváhy a obezity. To může být umocněno nepříznivými geny. Zde zjistíte, kolik času týdně věnovat pohybu, aby to bylo v souladu s vašimi předpoklady.

 

Genetické předpoklady spojené se sportovním výkonem:

Poranění stehenních svalů (kód S01)

Natažené a přetržené vazy jsou nejčastější úrazy s dlouhou dobou rekonvalescence. Často jsou tyto úrazy způsobené stálým přetěžováním pohybového aparátu bez dostatečného času na odpočinek a kompenzačního cvičení. Odemčením tohoto předpokladu zjistíte, zda patříte k jedincům méně či více náchylným k poranění stehenních svalů.

Hladina testosteronu (kód S02)

Víte, že testosteron hraje klíčovou roli při budování a udržení svalové hmoty? Mimo to ovlivňuje i růst vousů a libido. Jeho nedostatek však postihuje čím dál víc mužů. Vliv na množství svalové hmoty bývá častým důvodem ke zneužívání umělých náhražek, což má řadu negativních účinků. Nemáte i vy předpoklady pro nižší hladinu testosteronu?

Svalová struktura (kód S03)

V posledním desetiletí bylo objeveno mnoho genů ovlivňujících sportovní výkon. Jedním z nejslibnějších je ACTN3, označován jako „gen rychlosti“. Jedna z jeho vzácnějších variant se opakovaně objevuje mezi elitními sportovci. V Česku jí má i Jiří Tkadlčík - vícenásobný šampion v Arnold Classic Strongman. Po odemčení zjistíte, zda máte stejné předpoklady.

Regenerační kapacita (kód S04)

Vedle stravy hraje regenerace důležitou roli při prevenci zranění a zlepšení výkonu. Platí to obzvlášť v dnešní uspěchané době. Nedostatečná regenerace zvyšuje riziko poranění a zhoršuje výkon. Odemčením tohoto předpokladu zjistíte vaší potřebu regenerace. Díky tomu dosáhnete lepších výsledků a budete spokojenější.

30 ks
No reviews
Produkt přidán do oblíbených
Produkt přidán do porovnání

Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.